10 دلیل برای اجرای نمای سرامیک خشک

از سال 2002 اجرای نمکای سرامیک خشک در کل اتحادیه اروپا به دلیل مزایای فراوانی که داشت مجاز اعلام شد، تا جایی که این اتحادیه اعلام کرد ساختمان سازان و پیمانکاران برای اجرای نمای سرامیک خشک نیازی برای دریافت مجوز ندارند. بنابراین سرامیک خشک می تواند به عنوان مصالح نما یا پوشش ساختمان در همه کشورهای اتحادیه اروپا مورد استفاده قرار گیرد ، بدون این که مجبور باشید در هر ایالت درخواست مجوز دهید.

 1. مقاوم در برابر رما و یخ زدگی
 2. مقاومت در برابر آتش A1. – غیر قابل اشتعال!
 3. اندازه و طراحی صفحه xxl.
 4. محافظت در برابر جلبک ها ، رسوبات آلی آلی و پیری.
 5. سطح ابدی.
 6. حداکثر بهره وری انرژی.
 7. پشتی چند لایه برای بیشترین ظرفیت بار باقی مانده.
 8. ماژول های نما با کشش زیاد طبقه.
 9. مونتاژ مستقل از آب و هوا.
 10. دوستدار محیط زیست و قابل بازیافت.

مزایای استفاده از نمای سرامیک خشک

امروزه این نما یکی از مدرن ترین و اصلی ترین سیستم های نمای اروپاست. پانل ها دارای بافت آجری و سرامیکی با طیف وسیعی از رنگهای طبیعی هستند که سازگاری واقعی معماری اروپایی و همچنین خطوط ارتباطی عمودی را ایجاد می کند. سرامیک، یکی از عناصر معماری مدرن ، و سیستم نصب که ثبات و سهولت کاربرد و ویژگی های عایق را تضمین می کند و همچنین توانایی ترکیب رنگ های مختلف این نما و ادغام آن با سایر سیستم های نما مانند کامپوزیت آلومینیوم و سنگ از جمله دلایل محبوبیت این سیستم نما در جهان و به ویژه در اروپا هستند.

10 دلیل برای اجرای نمای سرامیک خشک10 دلیل برای اجرای نمای سرامیک خشک

مزایای اجرای نمای سرامیک خشک

 • مقاومت فیزیکی بالا و یخ زدگی مطابق با استاندارد DIN آلمان (جذب آب زیر 2.5 درصد) و مقاومت بسیار شدید در تغییر دما
 • نسوز بودن به این معنی است که در برابر آتش مقاوم است و تغییر شکل نمی دهد.
 • با گذشت زمان تغییر رنگ نمی دهد و در برابر نور خورشید مقاوم است.
 • فراهم آوردن فضای مناسب برای عایق کاری بدون وابستگی به نوع بستر.
 • بسته به نوع کلینکر انتخاب شده ، این پانل ها می توانند میزان نویز اضافی وارد شده به ساختمان را تا حد زیادی کاهش دهند و عایق کامل صدا باشند.
 • قابلیت نصب با نصب خشک بر روی نما و ساختمان بلند
 • قابلیت تولید در اندازه های مختلف و طرح ها و رنگ های نفیس

آیا اجرای نمای سرامیک خشک گران است؟

نمای ساختمان مهمترین جزء بصری ساختمان است ، بنابراین طراحی یک طرح شیک و البته بیرونی تأثیر بسزایی روی همه افراد یک شهر دارد ، اما در هر صورت اولین و مهمترین چیز قیمت و هزینه پرداخت بنابراین ، قیمت هر محصول یا خدمات یکی از مهمترین مواردی است که مورد توجه همه است. البته ، ما هرگز نمی توانیم بگوییم که یک محصول یا خدمات گران یا ارزان است مگر اینکه با چیز دیگری مقایسه شود و مهم است بدانیم این کالا و خدمات است ، به این معنی که برای اجرای نما باید مصالح و محصولات خریداری و برای اجرا پرداخت شود. ساختمان به گونه ای که نمی توان قیمت ثابت و اساسی برای نما ارائه داد. از آنجا که تنوع محصولات نمای ساختمان از نظر کیفیت ، کمیت و زمان و نوع خرید بسیار متفاوت است ، از یک طرف هزینه نصب با توجه به اندازه پروژه ، محل پروژه و زمان اجرا و مهمتر از همه کیفیت اجرای پروژه متفاوت است.

چگونه می توان نمای سرامیک زیبایی را طراحی کرد؟

همانطور که پوشش هر فرد دارای علائم شخصیت ، طبقه اجتماعی و سایر ویژگی ها است ، نمای هر ساختمان نیز نشان دهنده موقعیت اجتماعی و شخصیت مالک است. علاوه بر این ، نمای هر ساختمان نشان دهنده مکان و نوع منحصر به فرد ساختمان ، فرهنگ و تمدن ، تاریخ ، معماری و آب و هوای منحصر به فرد منطقه است. نمای سرامیک خشک می تواند یک نمای ایده آل باشد.

اجرای نمای سرامیک خشک از منظر طراحی شهری :

در مقیاس بزرگتر ، خواهیم دید که هر ساختمان یک سیستم جداگانه نیست که فقط به مالک و طراح بستگی دارد ، بلکه هر ساختمان بخشی از منظر شهری را تشکیل می دهد و در زیبایی بصری یک شهر نقش ایفا می کند. نقش مهمی ایفا می کند. هماهنگی نمای ساختمانها به همراه بافت محیط اطراف آنها بسیار مهم است و هنگام طراحی نما و انتخاب نوع مصالح باید به آن توجه شود. نمای ساختمانها همه این ویژگی ها را دارد و بر زیبایی حاشیه های شهری می افزاید.

نمای سرامیک خشک طیف وسیعی از رنگهای طبیعی را در اختیار طراح قرار می دهد و از نظر پویا بودن ساختمان بسیار متفاوت از سایر سیستم های نمای خشک است. برای طراحی و اجرای نمای سرامیک خشک می توانید با گروه نیل سازه مجری نمای خشک ساختمانی تماس حاصل نمایید.