کمک5میلیاردی خیرین به بیمارستان لقمان
۲۴ام بهمن ۱۳۹۶ تحقیق
کمک 5 میلیاردی مجمع خیرین برای نوسازی بیمارستان لقمان

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ از کمک ۵ میلیارد تومانی مجمع خیرین سلامت برای تجهیز و نوسازی بیمارستان لقمان خبر داد.

به گزارش مطالعات آموزشی: سید عباس طباطبایی با بیان این که بیمارستان لقمان به عنوان مجهز ترین مرکز تخصصی مسمومیت کشور روزانه بیماران بسیاری را از اقصی نقاط کشور پذیرش می کند؛ گفت: به زودی شهرداری منطقه ۱۱ برای تملک و ساخت همراه سرا در بیمارستان لقمان اقدام خواهد کرد.

وی همچنین افزود: نشست مجمع خیرین سلامت  منطقه ۱۱ با حضور اعضای مجمع خیرین بیمارستان لقمان برگزار شد و از مجموع ۸ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای تجهیز و نوسازی بیمارستان لقمان مبلغ ۵ میلیارد توسط مجمع خیرین بیمارستان لقمان جمع آوری شد.

به گفته طباطبایی  در این نشست که با همکاری شهرداری منطقه ۱۱ ، وزارت بهداشت و درمان، مجمع خیرین سلامت منطقه ۱۱ و مجمع خیرین بیمارستان لقمان برگزار شد؛ گزارشی از عملکرد یک ساله خیرین سلامت در بیمارستان لقمان ارائه و علاوه بر جمع آوری ۵ میلیارد تومان از سوی خیرین بیمارستان لقمان برای تجهیز و نوسازی این بیمارستان، مقرر شد شهرداری منطقه ۱۱ نسبت به تملک و ساخت همراه سرا در بیمارستان لقمان اقدام کند.


مطالب پیشنهادی