شبکه چهار با «الیوراستون» گفت و گو می کند
۳۰ام فروردین ۱۳۹۷ تحقیق

به گزارش مطالعات آموزشی،محمد حمیدی مقدم،مجری سابق برنامه موفق سینما۱ مدت هاست در شبکه چهار تهیه کنندگی برنامه های مختلف سینمایی را بر عهده داشته و از معدود کسانی است که توانست با پخش فیلم های شناخته شده تاریخ سینمای جهان آن هم با دوبله مجدد،برنامه ای با کیفیت در رسانه ملی به روی آنتن ببرد که هنوز هم جای چنین برنامه ای با اجرای این مجری و تهیه کننده در تلویزیون خالی است . 

به گفته «حمیدی مقدم» تهیه کننده ویژه برنامه  جشنواره جهانی فیلم فجر، در این ویژه برنامه نادر طالب زاده هر شب با یکی از میهمانان و برنامه سازان مطرح خارجی حاضر در جشنواره گفتگو می کند و گزارش هایی از رویدادهای هر روز جشنواره پخش می شود ،که مخاطبان در جریان اتفاقات و رخدادهای روزانه این رویداد فرهنگی قرار می گیرند.

تهیه کننده برنامه افزود: نادر طالب زاده در این ۹ شب ،هر شب با چهره های شناخته شده جهانی همچون فرانکو نرو بازیگر مطرح ایتالیایی، مجید مجیدی به همراه «اِی.آر. رحمان» آهنگساز «میلیونر زاغه نشین» و« محمد (ص) »، لری اسمیت، فیلمبردار و نورپرداز آثار استنلی کوبریک، الیور استون تهیه‌کننده و کارگردان مطرح آمریکایی گفتگو می کند.

محمد حمیدی مقدم گفت: هر شب به یک سینما و کارگردانانش اختصاص دارد. همچون یک شب با سینمای فرانسه و گفتگو با ژان پی‌یر لئو بازیگر فرانسوی ، شبی با فیلم سازان منطقه که در این بخش طالب زاده با رشید مشهراوی کارگردان فلسطینی  و محمد دراجی کارگردان عراقی گفتگو می کند.

سی وشمین جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس سینمایی چارسو از ۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت در تهران برگزار می‌شود. و شبکه چهار سیما  با برپایی استودیو در این محل، جشنواره جهانی فیلم فجر را هر شب با اجرای نادر طالب زاده در گفت و گو با برنامه سازان تقدیم مخاطبان شبکه دانایی و خردورزی می کند.

ویژه برنامه شبکه چهار برای سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجرپنجشنبه  ساعت ۲۲، جمعه ساعت ۲۳:۳۰و از شنبه ساعت ۲۱ به روی آنتن می رود.


مطالب پیشنهادی